Polymex P-2040 Akrilik Alifatik Havuz Sonkat Boyası

Akrilik Reçine Esaslı – Alifatik İzosiyanat esaslı iki bileşenli Son kat Akrilik alifatik Uv Havuz sonkat boyadır.

Ürün Tanımı:
Akrilik Reçine Esaslı – Alifatik İzosiyanat esaslı iki bileşenli Son kat Akrilik alifatik Uv Havuz sonkat boyadır.

Özellikler:

Akrilik Alifatik Sonkat Boyası Parlaklığını korur. UV ve her türlü hava koşullarında renk kararlılığını korur. Akrilik alifatik Uv Havuz sonkat boyadır.
Çizilmeye karşı aşırı dirençlidir. İki bileşenli esnek UV dayanımlı yüksek aşınmaya ve çizilmeye dayanımlı kimyasallara dayanıklı renk solması kesinlikle yapmaz kötü hava koşullarına dayanıklı polyasparik alifatik kaplama malzeme alifatik izosiyanant ön polimeri ve amin sonlandırıcı reçineden oluşmaktadır. Akrilik Boya UV Alifatik havuz boya sarfiyatı m2 de 400-550,gram m2 uygulanmaktadır

Uygulama Alanları:
Poliüretan Alifatik havuz Sonkat Boyası Renk kararlılığını sağlamak için poliüretan esaslı zemin kaplama ve izolasyon malzemeleri üzerine (poliüretan zemin ve izolasyon kaplamalarının üzerine) uygulanır. Fabrikalarda, depolarda, garajlarda, hangarlarda, süt fabrikalarında ve endüstriyel zeminlerde mekanik dayanım gerektiren beton yüzeylerde ve bütün hijyen istenen mekanlarda kullanılır. Akrilik alifatik Uv Havuz sonkat boyadır.

Uygulama:
Poliüretan Alifatik havuz Sonkat Boyası Doğru oranda (4:1) homojen bir biçimde karıştırınız ve ince bir kat şeklinde uygulayınız, örtücülüğü çok yüksektir. Fırça, rulo, havalı veya havasız pompa, elektrostatik olarak uygulanabilir. Akrilik alifatik Uv Havuz sonkat boyadır.

Depolama ve Raf Ömrü:
Kuru ve serin ortamda 24 ay

Ambalaj:
20 Kg’lık setler halinde.

POLYMEX- 2040- Akrilik Alifatik Havuz Sonkat Boyası

Teknik Özellikler:

Parlaklık Parlak, mat ve yarı mat
Yoğunluk 1,1-1,2 gr/ml
Karışım Oranı A/B:4/1
Pot Life (200 gr, 20 oC) 6-8 saat
Uygulama Daldırma, havalı ve havasız püskürtme
Sarfiyat 10-12 m2/lt ( 35 mikron film kalınlığı)
UV Direnci Uv dayanıklıdır Çok yüksektir 5 yıl sonra solmaya başlar
Uygulama Viskozitesi ( din 4 cup, 20 oC) 18-25 sn
Toz Kuruma (20 oC) 20 dakika
Montaj Kuruma (20 oC) 8 saat
Elastikiyet %30
Sertlik Shore D 65+5 ISO 868-2003
Gerilma Dayanımı 19Mpa ASTMD-638 S
Yanmayı geciktirici gaz Kesinlikle yaymaz
Fırın Kuruma (80 oC) 30 dakika
Alevlenme Sıcaklığı >145 oC

POLYMEX- 2040- Akrilik Alifatik Havuz Sonkat Boyası

Dikkat:
İyi havalandırılmış, kapalı alanlarda depolayınız, maske, eldiven gibi koruyucu malzemeleri giyiniz, doğrudan temas etmeyiniz ve buharını solumayınız, açık ateş kaynaklarından uzak tutunuz.

Notlar:
Akrilik Alifatik Havuz Sonkat Boyası Bu ürün bilgi föyünde bulunan tüm teknik veriler laboratuar deneylerine dayanmaktadır. Gerçek de elde edilen veriler, POLYMEKS KİMYA SAN TİC LTD ŞTİ. ‘nin kontrolünün ötesindeki şartlar sebebiyle değişkenlik gösterebilir. Akrilik alifatik Uv Havuz sonkat boyadır.

Polymex Yapı Kimyasalları ürünleri hakkında verilen teknik bilgiler özellikle uygulama ve son kullanımlarına ilişkin tavsiyeleri kapsamaktadır. Polymex Yapı Kimyasalları ‘ nın tavsiyeleri doğrultusunda bu ürünler uygun koşullarda saklandığı, uygulandığı durumlarda Polymex Yapı Kimyasalları’ nın sahip olduğu mevcut bilgi ve deneyime dayanarak iyi niyetle verilmiştir.

Ürünlerin uygulama yüzeyleri ve uygulama alanları oldukça çeşitlilik arz etmektedir. Polymex Yapı Kimyasalları ürünlerini kullanırken doğru ürünü ,doğru şekilde ,doğru uygulama şartlarına ve doğru yerde uyguladığınızdan emin olunuz.POLYMEX Yapı KİMYASALLARI tarafından ticari elverişlilik ve / veya belirli bir amaca uygunluk konusunda verilen bilgi ve talimatlara kesinlikle uyunuz. Aksi halde oluşabilecek zararlardan Polymex Yapı Kimyasalları sorumlu değildir.

Yapı Kimyasalları uygulayıcısı ürünü kullanmayı düşündüğü uygulama ve amaç için ürünün uygunluğunu test etmelidir. Polymex Yapı Kimyasalları ‘ nın ürünlerinin özelliklerini değiştirme hakkı saklıdır. Üçüncü şahısların mülkiyet hakları gözetilmelidir. Bütün siparişlerin kabulünde satış ve nakliye konusundaki mevcut şartlarımız esas alınır. Kullanıcılar Polymex Yapı Kimyasalları ‘na başvurarak ilgili ürünün yerel Ürün Bilgi Föyünün son baskısını dikkate almalıdır

POLYMEX- 2040- Akrilik Alifatik Havuz Sonkat Boyası