Ürün Özellikleri

Polymex-2060 Lastik Yanak Boyası

Poliüretan / Akrilik – Alifatik İzosiyanat esaslı tek bileşenli son kat Esnek Lastik Yanak Sonkat boyadır.

Poliüretan Alifatik Sonkat Esnek Lastik Yanak Boyası Parlaklığını korur. UV ve her türlü hava koşullarında renk kararlılığını korur. Kesinlikle renk değiştirmez. Çizilmeye karşı aşırı dirençlidir.

Tek bileşenli esnek UV dayanımlı yüksek aşınmaya ve çizilmeye dayanımlı kimyasallara dayanıklı renk solması kesinlikle yapmaz kötü hava koşullarına dayanıklı polyasparik alifatik kaplama malzeme alifatik izosiyanant ön polimeri ve amin sonlandırıcı reçineden oluşmaktadır .

Esnek Lastik Yanak Boyası sarfiyatı m2 de 200-250,gram m2 uygulanmaktadır . Esnek Lastik Yanak Sonkat Boyası

Teknik Özellikler

Lastik Yanak Sonkat Boyası Parlaklık Parlak, mat ve yarı mat
Lastik Yanak Sonkat Boyası Yoğunluk 1,1-1,2 gr/ml
Karışım Oranı Tek bileşenli
Pot Life (200 gr, 20 oC) 1 saat
Lastik Yanak Sonkat Boyası Uygulama Rulo Fırca Daldırma, havalı ve havasız püskürtme
Lastik Yanak Sonkat Boyası Sarfiyat 10-12 m2/lt ( 35 mikron film kalınlığı)
UV Direnci Uv dayanıklıdır Çok yüksektir 5 yıl sonra solmaya başlar
Uygulama Viskozitesi ( din 4 cup, 20 oC) 18-25 sn
Toz Kuruma (20 oC) 20 dakika
Montaj Kuruma (20 oC) 3 saat
Elastikiyet %900
Sertlik Shore D 30+5 ISO 868-2003
Gerilma Dayanımı 19Mpa ASTMD-638 S
Yanmayı geciktirici gaz Kesinlikle yaymaz
Fırın Kuruma (80 oC) 30 dakika
Alevlenme Sıcaklığı >245 oC

Uygulama

Esnek Lastik yanak boyası Doğru oranda (tek bileşenli ) homojen bir biçimde karıştırınız ve ince bir kat şeklinde uygulayınız, örtücülüğü çok yüksektir. Fırça, rulo, havalı veya havasız pompa, elektrostatik olarak uygulanabilir. Lastik Yanak Sonkat Boyası

Uygulama Alanları:

Esnek Lastik Yanak Sonkat Boyası Sanayi Lastikleri Araba lastikleri değişik katogorideki lastiklerin boyanmasında kullanılmaktadır. Kepçe Tır Otobüs Kamyon v.s.Lastiklerinde kullanılmaktatır.

Poliüretan Alifatik Esnek Lastik Yanak Sonkat Boyası Renk kararlılığını sağlamak için poliüretan esaslı zemin kaplama ve izolasyon malzemeleri üzerine (poliüretan zemin ve izolasyon kaplamalarının üzerine) uygulanır. Fabrikalarda, depolarda, garajlarda, hangarlarda, süt fabrikalarında ve endüstriyel zeminlerde mekanik dayanım gerektiren beton yüzeylerde ve bütün hijyen istenen mekanlarda kullanılır.

Uyarılar

Depolama ve Raf Ömrü:

Kuru ve serin ortamda 24 ay

Ambalaj:

500.gram 1.kg – 5.kg -10.kg-20 Kg

Dikkat: Lastik Yanak Sonkat Boyası

İyi havalandırılmış, kapalı alanlarda depolayınız, maske, eldiven gibi koruyucu malzemeleri giyiniz, doğrudan temas etmeyiniz ve buharını solumayınız, açık ateş kaynaklarından uzak tutunuz.

Notlar:

Esnek Lastik yanak Sonkat Boyası Bu ürün bilgi föyünde bulunan tüm teknik veriler laboratuar deneylerine dayanmaktadır. Gerçek de elde edilen veriler, POLYMEKS KİMYA SAN TİC LTD ŞTİ. ‘nin kontrolünün ötesindeki şartlar sebebiyle değişkenlik gösterebilir. Esnek Lastik Yanak Sonkat Boyası