CLK-53-Poliüretan Reçine Esaslı Zımpara Yapıştırıcı

Ürün Tanımı:

CLK-53; Poliüretan Reçine Esaslı Doğal ve sentetik poliollerin karışımından oluşan, dolgulandırılmış, hızlı kürlenen, kimyasallara dayanıklı iki komponentli solvent ihtiva etmeyen, Poliüretan esaslı MOP zımpara yapıştırıcısıdır. Poliüretan Reçine Esaslı Zımpara Yapıştırıcıdır.

Özellikler:
Su, rutubet, darbe, asit-baz, deniz suyu, çoğu kimyasal ve korrozif malzemelere karşı dayanıklıdır. Sertleşme sonrasında gayet sağlam bir tabaka meydana getirir. Uygulandığı yüzeye aderansı yüksek bir poliüretan malzemedir. Uygulanan yüzeyin uzama ve elastikiyet katsayılarını aşar. Poliüretan Reçine Esaslı Zımpara Yapıştırıcı.

Kullanım Alanları:
Zımpara Yapıştırıcısı Saplı sapsız MOP zımparalarda, plastik ile zımpara kâğıtlarının yapıştırılmasında kullanılmaktadır. Polietilen ve benzerleri hariç. Beton, taş, ahşap, metal, aternit gibi her türlü yüzeye tatbik edilir. Kimyasallara, darbelere ve sürtünmeye dayanıklıdır. Sıvı sızdırmayan anti bakteriyel bir yapıştırıcısıdır. otomotiv, ağır iş makinaları, elektrik süpürgeleri, kompresör ve saç çelik ve diğer sektörlerde endüstriyel filtrelerin imalatında kullanılır. Uygulandığı zeminde düzgün yüzey oluşturur ve yüzey mukavemetini artırır ve güçlendirir. Poliüretan Reçine Esaslı Zımpara Yapıştırıcı

Uygulama:

Zımpara Yapıştırıcısı Tatbik edilecek yüzey zemin düzgün, kuru ve temiz olmalıdır. Madeni yağ,kir,pas ve çapaklardan arındırılmalıdır. Kesinlikle yabancı malzeme ilave edilmemelidir. Uygulamada ortam ve yüzey sıcaklığı +10 oC ‘nin altında ya da +30 oC nin üzerinde ise uygun sıcaklıklar beklenmelidir.

Matkap ile önce büyük kutudaki malzeme karıştırılır. Sonra ufak kutudaki sertleştirici B Bileşeni) büyük kutudaki ana malzemeye (A Bileşeni ) dökülür ve homojen bir karışım sağlanıncaya kadar karıştırılır. Hazırlanan karışım 10- ile 12 dakika arasında kullanılmalıdır. Makine, rulo veya mala ile zemine uygulanır.

2 Komponenti de makinenin besleme vanalarına bağlayın. Karışım oranından emin olmak için önce boş bir kovaya bir kısım yapıştırıcı basın renkte dalgalanma olmayacak şekilde malzeme geldiğinde, yapıştırıcıyı plastik zımpara kâğıtlarına ve filtrelere uygulayın. Makine ve aparatları kullanım sonrasında uygun temizleyici ile temizleyin.

Depolama ve Raf Ömrü:
Açılmamış orijinal ambalajında standart oda koşullarında 24 ay saklanabilir.

Ambalaj:

25.kg-30-35 Kg (A+B) setler halinde temin edilir. İstenildiğinde de fıçı ile verilmektedir.

Teknik Özellikler:

Uyarılar:

Sertleştiricinin cilde temasından kaçınılmalıdır. Yutulması durumunda midenin yıkanıp yıkanmamasına karar verebilecek bir doktora başvurulmalıdır. Koruyucu gözlük ve eldiven giyilmesi tavsiye edilir. Poliüretan Reçine Esaslı Zımpara Yapıştırıcı.

Notlar:
Bu ürün bilgi föyünde bulunan tüm teknik veriler laboratuar deneylerine dayanmaktadır. Gerçek de elde edilen veriler, AŞY POLYMEKS KİMYA SAN TİC LTD ŞTİ. ‘nin kontrolünün ötesindeki şartlar sebebiyle değişkenlik gösterebilir. Poliüretan Reçine Esaslı Zımpara Yapıştırıcı

CLK-53-Poliüretan Reçine Esaslı Zımpara Yapıştırıcı