POLYMEX-4012-2K Poliüretan Tiksotropik Mastik

P-4012-2K Poliüretan Esnek Tiksotropik Mastik

Ürün Tanımı:

Polymex-4012-İki bileşenli, solventsiz poliüretan reçine esaslı kalıcı elastikiyetli yapıştırıcı ve mastik amaçlı tabanca dökme ile uygulanabilen iki komponentlidir. Havanın nemi ve sertleştrici ile hızla kürleşerek yüksek performans oluşturan poliüretan tiksotropik Poliüretan Esnek Tiksotropik mastiktir.

Özellikler:
-Hızlı kürleşme
-Boyanabilir
-Stabil, çekme yapmaz
-İyi hava dayanıklılığı
-İyi renk stabilitesi
-Uygulandıktan sonra kolaylıkla düzeltilebilir.
-Birçok yüzeye iyi yapışmasıyla aşırı derecede çok yönlü üründür.
-Düşük kokuludur. Poliüretan Esnek Tiksotropik Mastik

Uygulama Alanları:
Polymex-4012-Poliüretan Esnek Tiksotropik Mastik Dişcephelerde sanayide elektrik sektöründe, inşaat sektöründe derz tamiratlarında ve araç tamir ve yapımı endüstrisinde hızlı boyanabilme gereksinimli bütün birleştirme ve yapıştırma işleri için güçlü ve çok yönlü bir yapıştırıcı/ mastiktir.

( Metaller dâhil malzemelerin geniş bir aralığı ; Mineli yüzeyler, tahta, GRP ve çoğu plastikler için) Otomotiv yapımı ve tamirinde, hafif/ağır yaygın araç yapımında ve tamirinde ve karavan ve motor evlerinde, otobüs ve yük vagonları endüstrisinde ve genel fabrikasyon ve toplanmasında spesifiktir. Poliüretan Esnek Tiksotropik Mastik.

Renk:
Beyaz, Gri ve Siyah

Depolama.ve.Raf.Ömrü:
Polymex-4012; 5oC – 35oC arasında serin ve kuru yerde orijinal ambalajında 12 ay depolanabilir. Depolamada uzun süreli periyotlarda 25 oC ‘nin üstü aşılmamalıdır.
Poliüretan Mastiği rutubetli yerlerde depolamayınız. Poliüretan Mistiği Çocuklardan uzak tutun. İyi havalandırılmış yerlerde kullanın. Isı kaynaklar Ateş ve benzeri aletlerden uzak tutun. Poliüretan Esnek Tiksotropik Mastik.

İki Bileşenli Poliüretan Tiksotropik Mastik Teknik Özellikler:

Esas Poliüretan Reçine
Kimyasal Yapı MDI Poliüretan Prepolimer
Kürleşme Sistemi Nem ile reaksiyona girme
Yüzey Kuruması 23 oC ve %50 nem 25 dakika
Yoğunluk 1,26±0,03 gr/ml
Kürleşme 23 oC ve %50 nem 4mm/24 saat
Shore A 35-40
Kopma Uzaması ≥%2000
Elastisite Modülü %100 >0,6 N/mm2
Kopma Mukavemeti >0,75 N/mm2
Geri Dönüş %85
Kabul edilebilir ek yeri hareketi Toplam hareketin %12,5 u
Uygulama Sıcaklığı 5-35 oC
Sıcaklık Direnci -30/+80 oC
Derz Hareket Kapasitesi %300

P-4012-2K Tiksotropik Poliüretan Mastik

Depolama ve Raf Ömrü:
Polymex-4012; 5 oC-35 oC arasında serin ve kuru yerde orijinal ambalajında 12 ay depolanabilir. Depolamada uzun süreli periyotlarda 25 oC ‘nin üstü aşılmamalıdır.

Poliüretan Mastiği rutubetli yerlerde depolamayınız. Poliüretan Mistiği Çocuklardan uzak tutun. İyi havalandırılmış yerlerde kullanın. Isı kaynaklar Ateş ve benzeri aletlerden uzak tutun. Poliüretan Esnek Tiksotropik Mastik.

Ambalaj:

5.kg.10,kg 15,kg 20,kg ve varillerde

Notlar:
Bu ürün bilgi föyünde bulunan tüm teknik veriler laboratuar deneylerine dayanmaktadır. Gerçek de elde edilen veriler, AŞY POLYMEKS KİMYA SAN TİC LTD ŞTİ. ‘nin kontrolünün ötesindeki şartlar sebebiyle değişkenlik gösterebilir. Poliüretan Esnek Tiksotropik Mastik.

P-4012-2K Poliüretan Tiksotropik Mastik